U9, PU: RMSK Cidlina NB – Slavia Praha

Datum konání: 10.3.2019 Čas konání: 13 – 14:15 hod. Místo konání: UMT na Hanspaulce, Praha
Sestava RMSK: Dymeš, Fejfar Jakub, Novák Adam, Skalický Ladislav, Stoklasa, Štěrba, Tér, Veinlich, Zima Petr.

Komentář trenéra RMSK (Aleš Novák):

„V neděli 10.3.2019 jsme zamířili do hlavního města poměřit naše síly se Slavií Praha. Hrálo se v nafukovací hale na Hanspaulce a stejně jako minulý týden v rozestavení 5+1. Úvod zápasu se nám velice vydařil, hráli jsme s velkou chutí a elánem a díky dobrému napadání jsme vyhráli úvodní dějství 2:1. Začátek druhé třetiny se nám hrubě nevydařil, nedokázali jsme se vyrovnat se zvýšenou agresivitou soupeře a Slavia během úvodních tří minut čtyřmi slepenými brankami vývoj zápasu otočila a druhou třetinu vyhrála. Třetí dějství opět nabídlo vyrovnanou hru i skóre (3:3). Slavia více uplatňovala svoje technické dovednosti a nás naopak zdobil rychlý a přímočarý přechod do útoku. I přes konečnou prohru jsme celkem spokojeni, se silným soupeřem jsme po většinu zápasu drželi krok a zápas nám také ukázal na čem pracovat dále v tréninku. Naše branky vstřelili: Skalický 2, Veinlich 2, Zima „