Konečný výsledek: 1:1 pk 6:7 Poločas: 0:0
Datum konání: 19.9.2020 Čas konání: od 13.00hod. Stadion: TJ Praga – tráva
Sestava RMSK: Vorlíček – Suchochleb, Staněk, Pospíšil, Kožíšek – Valenta, Hruška, Marek, Glos(73.Podhajský) – Bekera(81Telvák), Rejl
Rozhodčí: Holakovská Tereza Žluté karty: 1:2 Červené karty: 0:0
Pokutové kopy: 6:7 Diváci: 80

Komentář trenerů RMSK(Průcha Jaromír, Kopřiva Václav, Vojtěch Jiří):

„Čekal nás nováček soutěže, mužstvo Pragy. Že to nebude lehké jsme hráčům říkali. A to se také potvrdilo. Domácí nám nenechali metr prostoru. Dobře nás dostupovali a ani nezapomínali útočit. Jak bylo možné, hned hrozili z rychlých brejků. My jsme se s tím těžce vyrovnávali. Reagovali jsme podrážděně na výroky paní rozhodčí, ale musím říct, že neoprávněně. Pískala velice dobře. A tak poločas skončil nerozhodně 0:0. Do druhého poločasu jsme nastoupili s tím, že zvýšíme aktivitu a dostaneme domácí pod tlak. Byli to ale oni, kdo vstřelil první branku. Naštěstí se nám ihned povedlo vyrovnat, když naši branku vstřelil Hruška. Od té doby jsme byli aktivnější, měli míč na kopačkách, ale pozornou obranu domácích jsme již nepřekonali. V závěru měli ještě domácí tutovou šanci, ale brankář Vorlíček nás podržel. V penaltovém rozstřelu jsme byli lepší a připsali si jeden bod navíc. Že se herně někdy nedaří, to se může stát, to pochopím, ale přístup některých našich hráčů NE. Někdo do nás drkne, hned chceme faul, komentujeme každý výrok. A i to nasazení do ideálu mělo daleko. Čeká nás za týden Kolín. Jestli k tomu takto přistoupíme, tak mnoho šancí na úspěch nemáme. Nechť se každý zamyslí!“