U19: Slavoj Vyšehrad – RMSK Cidlina Nový Bydžov

Datum konání: 2.4.2022 Čas konání: od 10.00 hod. Stadion: Mikuláše z Husí/UMT
Sestava RMSK: Saidl – Fuxa J, Staněk, Zmítko, Fuxa T. – Bekera, Malina M., Telvák, Nosek(22.Kněžourek) – Nýč(74.Scmidt), Němec
Rozhodčí: Fojtík Martin Žluté karty: 0:2 Červené karty: 0:0
Pokutové kopy: 0:0 Diváci: 10

Komentář trenérů RMSK (Průcha Jar., Vojtěch Jiří, Kopřiva Václav):

„Úvod utkání byl jak z hororu. Po individuálních chybách jsme již po pěti minutách 2:0 prohrávali. To celé ovlivnilo průběh utkání. Domácí poctivě bránili a spoléhali na brejky. My jsme jsme se snažili kombinovat, ale proti domácí obraně se nám nedařilo najít recept. Nenašli jsme ho prakticky po celých devadesát minut. Sice jsme měli pár dobrých šancí, nastřelili jsme břevno, ale to bylo až v závěru. Domácí po jednom z povedených brejků, hned v úvodu druhé půle, vsítili třetí branku. Nemohu klukům upřít snahu, ale to je v této soutěži málo. Musíme se z toho poučit a hned za týden předvést daleko lepší výkon. „