Konečný výsledek: 2:2 (PK 2:3) Poločas: 0:2
Datum konání: 17.8.2019 Čas konání: od 10.00hod. Stadion:
Sestava RMSK: Vorlíček – Fuxa, Novák, Bekera S., Zmítko – Voňka, Blažek, Hruška, Bekera N. – Pech(46.Drobný), Bureš(81.Nýč)
Rozhodčí: Šťastný Vít Žluté karty: 1:1 Červené karty:
Pokutové kopy: 2:3 Diváci: 50

Komentář trenérů RMSK (Průcha Jaromír, Kopřiva Václav, Černý Milan, Vojtěch Jiří):

„Na první mistrovské utkání k nám dorazil nováček soutěže. Prezentoval se, hlavně v prvním poločase, dobrou hrou. Pozorně bránil a snažil se využít každou šanci k protiútoku. Nám to skřípalo hlavně dozadu. Hosté proto v poločase 2:0 vedli. Do druhého poločasu jsme udělali pár změn na postech hráčů. Řekli jsme si, že se zápasem zkusíme něco udělat. Brzo jsme vstřelili kontaktní branku. Bohužel, ta druhá přišla až v 81.min. Pak měl ještě Voňka tutovku na kopačce, ale tváří v tvář brankáři se neprosadil. A tak se šlo na penalty. Kopali jsme je doslova jak děti a tak bod na víc odcestoval do Prahy. Hosté se předtavili jako dobré mužstvo, které by mohlo soupeře hodně trápit. My musíme trochu zapracovat na koncovce a na obranné fázi.“