Datum konání: 24.09.2022 Čas konání: od 10:00 hod. Stadion: UMT Chrudim
Sestava RMSK: Dvořáček – Suchochleb (72. Mates), Ludvík, Pospíšil, Schmidt – Kožíšek, Staněk – Patka (87. Malina D.), Bolger (65. Petr), Malina M. – Telvák (87. Nosek)
Rozhodčí: Zita Žluté karty: 3:2 Červené karty: 0:0
Pokutové kopy: Diváci: 55

Komentář trenéra RMSK (Václav Šorm):

„Po třech nepovedených zápasech a víkendové pauze nás čekal velmi těžký zápas v Chrudimi umocněn tím jak se domácím daří a umělým povrchem. Jsem rád, že jsme si týdenní pohodu z tréninků přenesli do zápasu a hlavně začátek z naší strany byl perfektní. Dařilo se nám na všech pozicích, byli jsme aktivní, dobře jsme kombinovali a po krásné akci, souhrou několika hráčů, se dostali do vedení. Po 30. minutě se hra vyrovnala a do poločasu měl soupeř nepříjemné útoky a standartní situace. Branku jsme neinkasovali a udrželi vedení 1:0. Ve druhé půli jsme chtěli znovu začít aktivně a hlavně se tlačit do střelby. Soupeř ovšem zjednodušil hru a bylo to hlavně o soubojích a odražených míčích. Obrana ovšem hrála velmi koncentrovaně. Za druhý poločas jsme si vytvořili pouze dvě příležitosti po průnicích. Ke konci zápasu jsme se bohužel nechali zatáhnout a soupeř si vytvořil několik nepříjemných SS. Ty jsme skvěle odbránili a vezeme si velmi cenné vítězství. Kluci zaslouží pochvalu za velkou obětavost. Bylo z nich cítit, že tento zápas chtějí vyhrát a byli odměněni. Teď to ovšem je potřeba dvakrát potvrdit na domácím hřišti.“