Datum konání: 23.10.2022 Čas konání: od 10:00 hod. Stadion: 1.Máje UMT Náchod
Sestava RMSK: Dvořáček – Suchochleb (35. Mates), Ludvík, Pospíšil, Schmidt – Kněžourek, Staněk – Bolger, Telvák (75. Nydrle), Malina M. – Petr (83. Podhajský)
Rozhodčí: Schmeiser Žluté karty: 3:1 Červené karty: 0:0
Pokutové kopy: Diváci: 30

Komentář trenéra RMSK (Václav Šorm):

„Začátek zápasu , i díky chybám domácí obrany, byl famózní a rychle jsme vedli 2:0. Je potřeba říci, že naši útočníci si za těmi góly šli a to nám například chybělo v minulém zápase. Bohužel nám to nepomohlo z hlediska uklidnění a nechali jsme se zbytečně zatáhnout. Domácí byli hlavně nepříjemní v útoku a dělali nám problémy nakopnuté míče. Umělka nám komplikovala přechod do útoku a v kombinaci jsme nebyli tak silní jako v předešlých zápasech. Soupeř nás zaslouženě potrestal do půle z PK po řetězci našich chyb. Do druhé půle jsme to chtěli zjednodušit a dostat více pod tlak obranu domácích. Lepší pasáž hry z naší strany přišla až po vstřelené třetí brance. V tu dobu jsme měli příležitosti na navýšení skore, ale to jsme nevyužili a soupeř zdramatizoval zápas 5 minut před koncem z rohového kopu. Naštěstí jsme do konce zápasu udrželi koncentraci a hlavně z hlediska obranné fáze jsme si to pohlídali. Velmi těžké a cenné vítězství. Nyní je potřeba zvládnout finiš v podzimní části sezony.“