Datum konání: 31.03.2018 Čas konání: od 10:15hod Stadion: stadion Kolín
Sestava RMSK: Lehký – Janda, Mokošín, Řezáč, Vaněk – Blažek, Trejbal(85.Marek), Stránský, Sentivan(82.Bekera) – Čihák, Bureš
Rozhodčí: Cichra Žluté karty: 0:0 Červené karty: 0:0
Pokutové kopy: Diváci:

Komentář trenérů RMSK (Jaromír Průcha, Petr Průcha):

„Vstup do utkání se nám nepovedl. Brzy jsme prohrávali 2:0 a vypadalo to na jasnou záležitost domácích. Poté nás vybornými zákroky podržel brankář Lehký a tak také poločas skončil. Po změně stran z nás spadl respekt k domácím a snažili jsme se utkání zdramatizovat. To se nám povedlo v 68.min., když Mokošín nádherně přestřelil zeď a brankář na míč nedoplachtil. Vyvrcholení nastalo až v poslední minutě utkání. My jsme poslali nádherný centr za obranu, kde Janda hlavičkuje tváří v tvář brankářovi, ale ten vytáhl zákrok a hlavičku zlikvidoval. Ihned z brejku jsme dostali třetí branku. Kluky musím pochválit za zlepšený výkon v druhém poločase. „