U19: FC Hradec Králové B – RMSK Cidlina NB

Konečný výsledek: 2:1 Poločas: 1:1
Datum konání: 28.10.2022 Čas konání: od 10:00 hod. Stadion: Hradec Králové Bavlna
Branky: Staněk
Sestava RMSK: Dvořáček – Schmidt, Ludvík, Pospíšil – Mates (79. Fuxa T.), Kněžourek (57. Malina M.), Kožíšek, Staněk – Telvák – Petr (57.Patka), Bolger (79.Nosek)
Rozhodčí: Žluté karty: 2:1 Červené karty: 0:0
Pokutové kopy: Diváci: 195

Komentář trenéra RMSK (Václav Šorm):

„Obrovské zklamání z výsledku zápasu. Hlavně mi je líto kluků, protože do puntíku plnili vše, co jsme si řekli a zápas odjezdili. V prvním poločase jsme byli lepším a nebezpečnějším týmem. Získávali jsme důležité druhé míče a z nich tvrdili hru. Zaslouženě jsme se ujali vedení a ohromná škoda, že jsme po další příležitosti nenavýšili skore. V druhým poločase soupeř přidal, my ubrali a dostali se více pod tlak soupeře. Bohužel příchozí náběhový hráči nepřinesli impuls. Zápas se rozhodl ve vápně a opět na konci poločasů. Podruhé za sebou jsme dostali branky v posledních minutách poločasů. Zápasu by slušela remíza, ale bohužel situace ve vápnech rozhodli v náš neprospěch.“