U19: CU Bohemians Praha B – RMSK Cidlina NB

Datum konání: 27.08.2022 Čas konání: od 10:00 hod Stadion: Loko Vršovice
Sestava RMSK: Dvořáček – Suchochleb (46.Schmidt), Ludvík, Pospíšil, Staněk – Patka, Nosek (46. Kněžourek), Telvák (77. Nydrle), Kožíšek (62. Malina D.), Malina M. – Petr (46. Bolger)
Rozhodčí: Chládek Žluté karty: 3:1 Červené karty: 0:0
Pokutové kopy: Diváci: 80

Komentář trenéra RMSK (Václav Šorm):

„Po třech kolech s vítězstvím jsme jeli na venkovní zápas na půdu Bohemians, která tuto soutěž dlouhodobě vyhrává. I tentokrát tento tým patří mezi favority této soutěže. Do zápasu jsme šli odhodlaní a s touhou vybojovat body. K tomu, aby se nám tento cíl podařilo splnit jsme museli odehrát precizní zápas s maximálním nasazením a bez chyb. Bohužel, soupeř hned své první příležitosti využil a dostal se do vedení 2:0. První branka, si troufnu říci, že byla o štěstí. Druhá branka padla po naší chybě, kdy jsme nezachytili nabíhajícího hráče po naší pravé straně. Kluci nesložili zbraně a zaslouženě snížili do poločasu. V poločase jsme chtěli ještě oživit hru střídáními. Bohemians, ale ukázala kvalitu a opět potrestala naši chybu. Poté jsme šli do jiného rozestavení a s maximálním zjednodušením hry na rychlé hráče. Po šťastném odrazu ve vápně jsme pět minut před koncem snížili, ale už se nám po tlaku v závěru nepodařilo vyrovnat. Musím ovšem říci, že domácí byli o tu branku lepší a hlavně v prvním poločase drželi skvěle míč a zaslouženě vyhráli. I když se prohrálo, tak musím hráče pochválit za odmakaný zápas, neboť měl velmi dobré tempo i kvalitu a, že jsme se po druhé inkasované brance nepoložili. Věřím, že nás to opět posune dále a nenecháme Bohemku tuto soutěž jednoduše vyhrát.“