U17: Viktoria Žižkov B – RMSK Cidlina NB

Datum konání: 14.05.2022 Čas konání: od 12:15 hod Stadion: Bílá Hora
Branky: Bolger, Petr, 2x Patka, Malina D.
Sestava RMSK: Průcha – Mates, Ludvík, Schmidt, Matoušek – Patka, Kněžourek, Bolger (73. Podhajský), Malina D., Malina M. – Petr (85. Staněk)
Rozhodčí: Severýn Žluté karty: 2:1 Červené karty: 0:0
Pokutové kopy: Diváci: 30

Komentář trenéra RMSK (Milan Matoušek):

„Na Bílé Hoře se první poločas odehrával v naší režii. Díky dobrému presinku se nám dařilo získávat míče už na soupeřově polovině, dávali jsme skvělé průnikové přihrávky na křídelní hráče a po následných soubojích 1v1 jsme si vytvářeli poměrně dost šancí. Poločasové vedení 3:0 bylo zasloužené. S hrou ve druhém poločase už tak spokojený nejsme. Paradoxně jsme si určitě vytvořili více vyložených šancí, než v prvním poločase, ale proměnili jen dvě. V naší hře se častěji objevovalo více nepřesností a zbytečně ztracených míčů. Vrcholem byla patnáctiminutovka, kdy jsme si nedokázali pořádně přihrát a ještě jsme si vstřelili jeden vlastní a jeden polovlastní gól. Za tři body jsme rádi, ale už se všichni těšíme na domácí utkání s Bohemkou. Bude to zápas pravdy. S trenérama jsme přesvědčený, že kluci na soupeře mají a že v sobotu uvidíme skvělé utkání.“