Datum konání: 16.04.2022 Čas konání: od 12:15 hod Stadion: Kolín
Sestava RMSK: Průcha – Mates, Ludvík, Schmidt, Matoušek (58.Štoček) – Patka (58. Fanta) Nydrle (73. Bolger), Nosek, Petr, Malina M. (58.Hach) – Podhajský (46. Malina D.)
Rozhodčí: Šimek Žluté karty: 0:0 Červené karty: 0:0
Pokutové kopy: Diváci: 30

Komentář trenéra RMSK (Milan Matoušek):

„Další utkání ČDD U17 nás čekalo na stadiónu Sparty Kolín. Na podzim jsme soupeři nastříleli 10 branek a tak jsme při přípravě na zápas kladli důraz na to, abychom nezačali laxně a soupeře nepodcenili, protože jak se říká, každý zápas je jiný. Do utkání kluci vstoupili dobře. Vytvořili si dvě dobré příležitosti ke vstřelení branky. Ty se bohužel neujali, ale třetí už proměnili a ve 13. minutě se dostali do vedení. Kluci i nadále pokračovali v dobrém výkonu. Výborně kombinovali a především přes křídelní prostory si vytvářeli další gólové příležitosti. Do konce poločasu vstřelili ještě dvě branky a do kabin šli s tříbrankovým náskokem. Druhý poločas jsme začali lehce vlažněji. Deset minut se kluci nemohli dostat do hry. Po jedné hrubce v rozehrávce se však probudili a až do konce utkání byli lepším týmem. Vstřelili další dvě branky a v Kolíně zvítězili 5:0. Kluci potvrdili skvělou jarní formu. Obrana až na jednu vyjímku hrála bez chyb, dopředu jsme hráli také dobře a kluci, kteří naskočili během utkání skvěle zapadli do hry.“