Datum konání: 14.09.2019 Čas konání: od 12:15 Stadion: MS Nový Bydžov
Sestava RMSK: Saidl, Suchochleb (70. Ludvík), Vojtko, Fuxa T., Drobný – Telvák, Šimon, Pospíšil (46. Bekera) – Glos (46. Nýč), Smetiprach (70. Pech), Fuxa J. (76. Kolář)
Rozhodčí: Jansa Žluté karty: 1:1 Červené karty: 0:0
Pokutové kopy: Diváci: 40

Komentář trenéra RMSK (Václav Šorm):

„V prvním poločase jsme se snažili o kombinaci, více jsme drželi balon na svých kopačkách. V některých pasážích to bylo dobré, v některých nás brzdila větší přesnost a lepší pohyb. I přes nepřesnosti jsme si vytvořili šance, které jsme bohužel neproměnili. Přesnost v koncovce nás trápí delší dobu. Ke konci poločasu jsme měli štěstí a soupeř si po samostatném průniku vrazil míč do vlastní branky. Druhý poločas jsme začali skvěle a rychle vstřelili dvě branky. Bohužel po té jsme vyklidili hřiště a nehráli jsme, co je nám vlastní. Místo toho, aby kluci za stavu 3:0 hráli v klidu, tak spíše jen dohrávali. Naštěstí jsme to ustáli a ke konci zápasu pojistili vedení.“