U17: RMSK Cidlina NB – SK Střešovice 1911

Datum konání: 24.04.2022 Čas konání: od 12:15 hod Stadion: MS Nový Bydžov
Sestava RMSK: Průcha – Mates, Ludvík, Schmidt, Matoušek – Patka (78. Štoček), Nydrle (72. Nosek), Malina D., Petr (78. Bolger), Malina M. – Podhajský (58.Hach)
Rozhodčí: Stieber Žluté karty: 2:2 Červené karty: 0:0
Pokutové kopy: Diváci: 50

Komentář trenéra RMSK (Milan Matoušek):

„V další kole ČDD jsme na domácím stadionu přivítali pražské Střešovice a soupeři jsme po podzimní porážce 1:5 měli co vracet. První poločas kluci odehráli skvěle. Díky rychlé a přesné kombinační hře si vytvářeli spoustu příležitostí a předvedli několik hezkých akcí. V 9 minutě se nám podařilo vstřelit vedoucí branku. Následovaly další nadějné akce, ale v zakončení nám tentokrát chybělo trochu štěstí. Nějaké střely nám hostující obrana dokázala zblokovat nebo je zneškodnil brankář. Musím ale říct, že soupeř hrál také skvěle, byl silný v kombinaci a pět minut před koncem poločasu se mu podařilo vstřelit vyrovnávací branku. Druhý poločas byl vyrovnanější. Začalo pršet, naše kombinace už nebyly tak přesné, ale i tak jsme si dokázali vytvořit šance na vstřelení vítězného gólu. Bohužel se nám to nepodařilo a utkání skončilo remízou. Kluci byli po utkání zklamaní, dali do utkání vše, ale na druhou stranu musíme uznat, že soupeř byl výborný a asi není náhoda, že na jaře prohrál pouze s Bohemkou.“