Datum konání: 21.08.2021 Čas konání: od 12:15 Stadion: MS Nový Bydžov
Sestava RMSK: Průcha – Mates, Schmidt, Matoušek, Štoček (46.Ludvík) – Malina D., Nydrle (81.Herzán), Kněžourek, Kolář, Malina M. (46. Komárek) – Petr (89. Sirotek)
Rozhodčí: Novotný Žluté karty: 2:1 Červené karty: 0:0
Pokutové kopy: Diváci: 30

Komentář trenéra RMSK (Václav Šorm):

„Fyzicky náročné, skvěle odmakané a pěkně koukatelné utkání s mnoho šancemi a vítězným koncem pro náš tým. Brzy jsme se dostali do vedení 2:0. Ovšem první poločas se nám moc nedařilo. Měli jsme pár náznaků z protiútoků, ale soupeř v prvním poločase více držel míč na naší polovině. První poločas jsme spíše soupeřili sami se sebou po čtvrtečním zápase. Do druhého poločasu jsme vstoupili daleko odvážněji a aktivněji. Lépe se nám pohybovalo k čemuž pomohli i střídání a byli jsme daleko nebezpečnější. Soupeř měl pouze dvě situace a ke konci zápasu jsme po našich zmatcích nabídli nějaké závary. Určitě by se nám dohrávalo klidněji kdybychom proměnili alespoň jednu z několika šancí. Je škoda, že jsme se před akcemi více neuklidnili. Klukům patří dík za přístup v druhém poločase. Je to velmi cenné vítězství, které si kluci zasloužili.“