Datum konání: 28.08.2021 Čas konání: od 17:00 hod Stadion: UMT Trutnov
Sestava RMSK: Průcha – Schmidt (23. Mates), Ludvík, Matoušek – Malina D., Nydrle (61.Fanta), Kněžourek, Patka (45.Bolger), Malina M. – Petr (60. Štoček), Kolář (45. Hach)
Rozhodčí: Valeš Žluté karty: 2:2 Červené karty:
Pokutové kopy: Diváci: 34

Komentář trenéra RMSK (Václav Šorm):

„Opět jsme bohužel vstoupili špatně a hloupě do zápasu. Brzy jsme inkasovali dvě branky po našich chybách při standartních situacích a poté už nebylo v našich silách zápas otočit. Soupeř při své kvalitě si to pohlídal a do konce zápasu potrestal další naše chyby. My měli dobrou pasáž mezi 10 – 40 minutou kdy jsme dobře kombinovali, ale bohužel se nám po dvou šancích a neuznaném golu z ofsajdu nepodařilo snížit. Soupeř nám ještě minutu před půlí přidal třetí gol a bylo po zápase. Druhý poločas už postrádal z naší strany kvalitu a nepodařilo se nám ani vstřelit branku. Určitě veliké zklamání z toho, že se neustále opakují chyby, ze kterých se nedokážeme poučit. Na začátky zápasů a bránění SS se musíme lépe připravit, abychom další zápasy zvládali za tři body.“