Datum konání: 01.05.2022 Čas konání: od 12:15 hod Stadion: Náchod 1.Máje
Sestava RMSK: Průcha – Mates (46. Matoušek), Ludvík, Schmidt, Štoček – Patka, Malina D.(64. Kněžourek), Nydrle, Petr (38. Nosek, 84. Bolger), Malina M. – Hach (64. Fanta)
Rozhodčí: Matějka Žluté karty: 1:2 Červené karty: 0:0
Pokutové kopy: Diváci: 50

Komentář trenéra RMSK (Milan Matoušek):

„Proti druhému týmu divize „C“ jsme čekali těžké utkání. Výkon v prvním poločase nebyl ideální. Nějaké šance jsme si sice vypracovali, do zakončení jsme se taky občas dostali, ale náš herní projev nebyl dobrý. Chybělo nám větší nasazení, hráli jsme pomalu a navíc jsme dostali gól po nepovedeném centru domácích, který se stočil na zadní tyč a skončil v bráně. O přestávce proběhla bouřka podobná té na Vyšehradě a do druhého poločasu jsme vstoupili jako vyměněný. Zlepšilo se nasazení, zrychlili jsme hru, proměňovali vypracované šance a většinu druhého poločasu jsme byli lepší. Soupeř si vytvořil nějaké příležitosti až 10 minut před koncem. Podařilo se mu snížit z penalty na 2:4, ale v poslední minutě jsme udeřili popáté a zaslouženě zvítězili.“