U17: FC Táborsko akademie – RMSK Cidlina NB

Konečný výsledek: 1:0 Poločas: 0:0
Datum konání: 29.10.2023 Čas konání: od 13:15 Stadion: UMT/ SA Soukeník Sezimovo Ústí
Branky:
Sestava RMSK: Loner – Podolský, Motyčka, Zanespal,Veselý, Němec (67 Štrobich), Kožíšek (67 Podsadlo), Lacek, Podhajský, Filip (59 Kymr), Březský (59 Sejkora)
Rozhodčí: Lepič Žluté karty: 2:3 Červené karty: 0:0
Pokutové kopy: 2:0 Diváci: 100

Komentář trenérů RMSK (Podhajský, Masařík):

„Za krásného počasí a v krásném areálu v Sezimově Ústí nás čekalo již 17. utkání České ligy dorostu. V sestavě jsme udělali nejen personální změny, ale pozměnili jsme i rozestavění, což přineslo zejména v prvním poločase naší dominanci. Bohužel se opět projevila nízká produktivita v zakončení a dnes i kus chybějícího štěstí…pro dokreslení sumář prvního poločasu….5. minuta Březský břevno, 9. minuta skvělý zákrok domácího brankáře proti dalekonosné střele Podhajského, 10. minuta Motyčka zakončuje hlavou těsně vedle, v 15. minutě skvěle chytající Loner likviduje jedinou příležitost domácích v prvním poločase z pokutového kopu, v 21 minutě opět břevno po zakončení Kožíška, a v 39 minutě opět razítkuje břevno Motyčka. Druhý poločas nastoupili domácí se strategií nakopávaných míčů a silovějším pojetím hry a zejména mezi 45. a 70. minutou si vytvořili hned několik závarů, které jsme však ustáli a ve chvíli, kdy jsme se opět začali vracet do zápasu tak přichází druhý, opět zbytečný penaltový zákrok. Loner domácího střelce opět uhranul a penaltu zalepil do rukavic. Do největší šance v druhém poločase se pak dostal Veselý, který z levé strany tváří v tvář nastřelil domácího brankáře. Krutý trest pak přichází v 89 minutě, kdy po překopnutí naší obrany a sporném postavení domácího útočníka si po smolném odrazu dáváme vlastní gól. Dovolíme si tvrdit, že dnes nevyhrál fotbalovější tým. Zlepšující se výkonnost budeme chtít potvrdit v příštím zápase, kdy přivítáme Jablonec. Klukům děkujeme za předvedený výkon. „