U17: FC Sellier & Bellot Vlašim – RMSK Cidlina NB

Datum konání: 22.08.2020 Čas konání: od 12:15 Stadion: Vlašim, Na lukách
Branky: Malina M. 2x, Smetiprach 2x, Kožíšek, Oláh
Sestava RMSK: Průcha – Suchochleb, Ludvík, Kožíšek, Štoček (82. Herzán) – Kněžourek, Podhajský (31. Oláh), Telvák (82. Schmidt), Kolář, Malina M. – Smetiprach (66. Bolger)
Rozhodčí: Kvaček Žluté karty: 0:1 Červené karty: 0:0
Pokutové kopy: Diváci: 95

Komentář trenéru RMSK (Šorm):

„Jsem rád, že se nám hned v prvním zápase podařilo zvítězit a získali jsme tři plusové body. Vítězství se nerodilo lehce. Ze začátku tam bylo dost nepřesností a ztrát na obou stranách. Zápas měl náboj a byl velice náročný. V prvním poločase jsme šli zaslouženě do vedení. Soupeř měl asi dvě nepříjemné akce, ale my jsme těch vyložených šancí měli více. Představoval bych si větší klid na balonu v druhém poločase při vedení 2:0, ale zbytečně jsme se nechali vtáhnout do bitvy. Zápas jsme rozhodli při brance na 4:2. Potom už jsme uklidnili hru, drželi balon a přidali ještě dvě branky. Kluci zaslouží pochvalu za bojovnost. Pochválil bych Ludvíka a Kněžourka, trochu více bych čekal od hráčů 04.“