Datum konání: 7.6.2019 Čas konání: 16.00 Stadion: Vlašim
Sestava RMSK: Dvořáček – T. Fuxa, Vojtko(36. Bílek), Staněk – Gloss(50. Suchochleb), Telvák, Šimon, Pospíšil, J. Fuxa – Pech, Smetiprach
Rozhodčí: Slušný Žluté karty: 0:0 Červené karty: .0:0
Pokutové kopy: 1:0 Diváci: 50

Komentář trenérů RMSK (Martin Firbacher, Tomáš Podhajský):

„Poslední mistrovské utkání jsme sehráli na skvělém druholigovém trávníku ve Vlašimi. Zápas nabídl výborný fotbal z obou stran. V prvním poločase jsme byli lepší, ale doplatili jsme na to co nás trápí celou sezónu. Koncovka. V poločase jsme měli vést 4:1 a mohlo být rozhodnuto. Ve druhé půli už náš výkon tak dobrý nebyl. Rychle jsme inkasovali po naší špatné rozehrávce, dokázali jsme vyrovnat, ale po další zbytečné ztrátě se kopala penalta a na vyrovnání jsme už neměli čas ani sílu. Takže nakonec na nás zbylo čtvrté místo. Nehodnotíme ho nijak špatně. Kluci po celou sezónu dobře trénovali, působili jako tým, takže si myslíme, že se určitě nemáme za co stydět. Děkujeme všem hráčům, rodičům i fanouškům za podporu.“