Datum konání: 27.8.2023 Čas konání: od 14h Stadion: Praha, Eden, UMT
Sestava RMSK: Bittner – Šmejda, Dvořák, Dvořáček, Petr – Vlášek – Poner (58.Placák), Reil, Knap (58.Svěcený), Baťka – Hanzlík (20.Maňák)
Rozhodčí: Maiello – Kloubek, Ducháček Žluté karty: 1:1 Červené karty: 0:0
Pokutové kopy: 1:1 Diváci: 30

Komentář trenér RMSK (Martin Novotný):

„S jedním z nejlepších týmů soutěže jsme nezahájili vůbec dobře a po chybě v naší útočné fázi a zbytečné ztrátě míče jsme po rychlém kontru prohrávali v 5minutě 1:0. I nadále byl náš výkon ustrašený. Až po třetím gólu v naší síti se náš výkon zlepšil a zvýšená aktivita vedla ke zkorigování z penalty po faulu na Knapa. Bohužel těsně před poločasem jsme dostali čtvrtý gól a druhý poločas byla kvalita soupeře již daleko výraznější. Nám chybělo větší sebevědomí a zejména ve středu hřiště jsme propadali v defenzívě a naopak směrem dopředu byla naše mezihra špatná. „