U15: SFK AC Sparta Praha – RMSK Cidlina NB

Datum konání: 29.10.2023 Čas konání: od 10h Stadion: TCM Strahov, UMT
Sestava RMSK: Husak – Šmejda, Dvořák, Petr, Baťka (41. Hanzlík) – Poner (41.Placák), Vlášek, Dvořáček (55.Trejbal), Knap (67.Martínek) – Svěcený (41.Maňák), Reil
Rozhodčí: Klátil – Row, Boček Žluté karty: 0:0 Červené karty: 0:0
Pokutové kopy: 0:0 Diváci: 50

Komentář trenér RMSK (Martin Novotný):

„Na Spartě jsme chtěli vycházet ze zajištěné obrany, čemuž jsme uzpůsobili i rozestavení a v momentě, kdy se dostaneme na míč jsme chtěli být aktivní ve větším počtu hráčů směrem dopředu. Toto se nám víceméně dařilo prvních 25minut a i když jsme již 1:0 prohrávali, tak převaha domácích nebyla tak viditelná. Samozřejmě kontrola míče, technická i organizační vyspělost byla na straně domácích a zejména středem hřiště nám procházelo množství míčů do naší obrany. Přidáme-li opět naší velkou ztrátovost míčů nebo nepřesnost v přechodové fázi, tak postupem času nás Sparta přeci jen více zatlačila na naší polovinu. Po poločasovém prostřídání se obrázek hry z našeho pohledu mírně zlepšil, ale do větších šancí nás domácí nepustili. Přesto hráče lehce pochválím za snahu hrát otevřenou partii a někteří jedinci v našem týmu odvedli nadstandart proti velmi kvalitnímu soupeři. „