Datum konání: 6.4. 2024 Čas konání: od 10.00h Stadion: MS Nový Bydžov
Sestava RMSK: Husak – Šmejda, Dvořák, Baťka (59. Hanzlík) – Placák (59. Petr), Vlášek, Knap, Svěcený (70.Jurička), Poner – Reil, Starý (67. Maňák)
Rozhodčí: Fišer – Fryš, Nguyen Žluté karty: 1:1 Červené karty: 0:0
Pokutové kopy: 0:0 Diváci: 80

Komentář trenér – Martin Novotný:

„Okresní derby vždy trochu stírá postavení v tabulce. To bylo jedno z našich hesel před utkáním. Vědomi si toho, že v posledních dvou utkáních dal Hradec 17 gólů!! jsme chtěli eliminovat úvodní tlak soupeře, který dle předpokladu přišel, ale naše defenziva pracovala velmi spolehlivě. Po úvodních 15ti minutách jsme se i my dostávali stále častěji do ofenzivních výpadů, ale i hosté se nedopouštěli v obraně zásadních chyb. Poločasových 0:0 bylo pro nás dobrým východiskem do druhého dějství. Bohužel, jako již po několikáté, jsme nezachytili nástup soupeře do 2.poločasu a ve 44. minutě to bylo již 0:2… I když jsme se ve zbývajícím čase snažili o zteč hradecké branky, tak naše sterilita v útočné fázi je stále stejnou písničkou v posledních utkáních. Musíme trpělivě na této činnosti pracovat, neboť celková pracovitost kluků v tréninku by si gólové efekty určitě zasloužila. Stejně tak by jsme tímto počinem chtěli udělat radost našim příznivcům/divákům.“