Datum konání: 30.9.2023 Čas konání: od 10h Stadion: MS Nový Bydžov
Sestava RMSK: Husak – Šmejda, Dvořák, Petr – Poner (74.Maňák), Vlášek, Knap, Dvořáček, Placák (49.Svěcený) – Reil, Starý (63.Baťka)
Rozhodčí: Klír – Buchta, Vítek Žluté karty: 2:0 Červené karty: 0:0
Pokutové kopy: 1:0 Diváci: 90

Komentář trenér RMSK (Martin Novotný):

„Velmi těžké utkání s houževnatým soupeřem. V tomto zápase jsme chtěli být aktivnější a dominantnější v držení míče, což se nám dařilo úvodních 25 minut. Do té doby se 2x měnilo skóre, když nejprve v 1.minutě dorazil Placák po nepovedené střele Knapa na 1:0 a o 10min.později jsme neuhlídali rovněž dorážku hostů po předchozí nekomunikaci našich obránců. Konec poločasu byl vyrovnaný. Druhý poločas byl spíše boj než koukatelný fotbal, ale i takto se hraje o ligové body. Chválím týmový výkon a koncentraci po celou dobu zápasu a dnes byli i výrazněji vidět některé individuální výkony. V tomto trendu potřebujeme pokračovat i nadále.“