Datum konání: 29.7.2020 Čas konání: od 18.15 hod Stadion: MS Nový Bydžov
Sestava RMSK: Jablonovský, Hach, Mates, Dašek, Masařík, Matoušek, Němec, Nydrle, Patka, Petr, Slavík, Sirotek, Sedlák, Filounek, Urban, Zima, Fanta
Rozhodčí: Čistecký Žluté karty: Červené karty:
Pokutové kopy: Diváci: 35

Komentář trenérů RMSK (Zima, Matoušek):

„Po náročných trénincích jsme nastoupili k prvnímu přátelskému utkání letní přípravy. Do zápasu jsme vstoupili odhodlaně, ale penalta v šesté minutě nás hodně přibrzdila. Od té doby byl zcela jasně lepší tým Meteoru, kterému jsme našimi hrubými chybami umožnili navyšovat skóre v jejich prospěch. Po poločasu jsme tak prohrávali 1:5, kdy čestný úspěch zaznamenal Slavík, po přihrávce Nydrleho. Jsem rád, že kluci zápas nezabalili a druhý poločas tento ještě zdramatizovali díky gólovým hlavičkám Slavíka a Zimy. Zápas s ligovým soupeřem v plné kráse ukázal naše slabiny, na kterých budeme nadále pracovat. „