Datum konání: 27.10.2018 Čas konání: 10:00 Stadion: Chudonice
Sestava RMSK: Dvořáček – Suchochleb, Vojtko, Fuxa T. (65. Smadiš) – Glos, Šimon, Kožíšek (22. Pospíšil), Staněk – Telvák – Pech, Smetiprach (51. Bílek)
Rozhodčí: Braun Žluté karty: 1:1 Červené karty:
Pokutové kopy: Diváci: 45

Komentář trenéra RMSK (Jaroslav Matějka):

„Hosté praktikovali jednoduchý styl fotbalu s kvalitní ofenzivou, kterou tvořila trojice výrazných individualit. My jsme nebyli při soubojích dostatečně důrazní a chyběla nám větší chuť se poprat o každý míč. Ani rychlost reakce neodpovídala kvalitě hostujících útočníků a tak byl po 20 minutách stav 0:3. Od tohoto momentu jsme se začali zlepšovat, vstřelili jsme branku, ale do poločasu jsme ještě mohli minimálně dvakrát inkasovat. Druhý poločas jsme odehráli s úplně jiným nastavením hlav, hostům postupně docházely síly a na hřišti jsme měli výraznou převahu. Ta ale vedle pouze ke vstřelení jedné branky, a tak jsme poprvé v této sezóně odešli poraženi.“