Datum konání: 21.8. 2021 Čas konání: od 10.00 Stadion: Letní stadion Chrudim
Sestava RMSK: Loner – Podolský (41.Špás), Brzek, Jíra, Pilař (41.Zimmermann) – Kymr (66.Schejbal F.), Dýčka, Zářecký (66.Filip), Veselý – Urban, Schejbal D. (41.Němec)
Rozhodčí: Čech – Teplý, Kutřín Žluté karty: 1:0 Červené karty:
Pokutové kopy: Diváci: 40

Komentář trenéra Martin Novotný:

„Přesto, že jsme chtěli hrát od začátku utkání aktivně, tak jsme opět tahali za kratší konec a brzy prohrávali 2:0…těsně před poločasem jsme dostali dokonce na 3:0. Po poločasové bouřce jsme přeci jen přidali a důrazem ve vápně jsme snížili na 3:1 a od tohoto okamžiku jsme byli lepším týmem. Bohužel nedokážeme proměnit ani ty nejvyloženější šance. Nemůžu říct, že by kluci snad nechtěli, ale celková koncentrace a klid v zakončení nám zatím stále vázne. Přičteme-li k tomu chaotické situace před naší brankou a nedůsledné bránění a tím soupeři doslova darujeme branky, tak výsledek nemůže být jiný. Nezbývá než se na tyto věci v tréninku zaměřit a pokud kluci budou sami chtít tyhle věci zlepšovat, tak budeme odcházet ze hřiště s daleko lepší náladou než v prvních dvou utkáních této sezóny.“