Datum konání: 24.5.2019 Čas konání: od 15:00 Stadion: Náchod – Hamra
Sestava RMSK: Dvořáček – T. Fuxa, Vojtko, Staněk, Suchochleb(36.Pospíšil) – Gloss, Šimon, Telvák, Podhajský(40. Bílek) – Pech(68. Ludvík), Smetiprach(58. Kolář)
Rozhodčí: Erlebach Žluté karty: 0:0 Červené karty: .0:0
Pokutové kopy: 0:0 Diváci: 40

Komentář trenérů RMSK (Martin Firbacher, Tomáš Podhajský):

„V prvním poločase jsme ještě byli asi v autobuse. Náš výkon nebyl vůbec dobrý, předvedli jsme jen jednu povedenou akci, kterou pěkně zakončil Víťa Šimon. Před půlí domácí stihli vyrovnat. Do druhé půle jsme změnili rozestavení, hru oživili střídající hráči a už to bylo o něčem jiném. Ale už poněkolikáté jsme doplatili na tragickou koncovku. Místo aby jsme domů odjeli v klidu s výhrou 6:1, tak jsme byli rádi za branku, kterou Honza Telvák rozhodl o hubené výhře 2:1. Opět se potvrdilo, že v této soutěži není lehkých zápasů a že hrát musíme celých sedmdesát minut. Za týden s Čáslaví to musí být lepší!!“