Datum konání: 19.10.2019 Čas konání: od 10:00 hod Stadion: Náchod Hamra
Sestava RMSK: Dvořáček – Malina M., Ludvík, Malina D. – Staněk, Kněžourek(67. Bolger) – Podhajský, Kolář, Oláh(78. Sajkršmíd) – Firbacher(69. Štoček), Reil(73. Petr)
Rozhodčí: Koutník – Krucký, Bačo Žluté karty: 0:0 Červené karty: 0:0
Pokutové kopy: 0:1(Podhajský proměnil) Diváci: 50

Komentář trenéra RMSK (Martin Firbacher):

„Těžký zápas. Ale to je dobře. První poločas jsme nehráli dobře. Zbytečně jsme ztráceli míče v přechodové fázi a návraty nás stály spoustu sil. Domácí se dostali do dvou šancí, ve kterých je vychytal skvěle Adam Dvořáček. Navíc jsme ve hře postrádali i nezbytné emoce. Po poločasové domluvě jsme ve druhé půli předvedli zcela jiný výkon. Hned v úvodu se Fíra nevypustil souboj ve vápně, byl faulován a Podhája nás z penalty zkušeně poslal do vedení.0:1!! Vzápětí jsme během chvíle nedali dvě obrovské šance(Fíra, Reilos). V 53. min se Smáďa chytře uvolnil, předložil míč Reilosovi, který se nemýlil 0:2.!! A o chvíli později bylo ještě veseleji. Podhaj poslal roh na zadní tyč, kde ho Reilos zkušeně uklidil 0:3!! Zbytek utkání už jsme zkušeně dohráli. Z cenné výhry máme radost, ale výkon v první půli opravdu dobrý nebyl. Ještě, že se hraje 80. minut…Díky celému kolektivu i fandícím rodičům.“