U15: CU Bohemians Praha – RMSK Cidlina NB

Datum konání: 24.9. 2023 Čas konání: od 10h Stadion: Loko Vršovice, tráva
Sestava RMSK: Husak – Šmejda, Dvořák, Petr – Placák (41. Trejbal), Knap, Vlášek (59.Hanzlík), Dvořáček, Svěcený (69.Martínek) – Reil, Maňák.
Rozhodčí: Andras – Bednář, Kortanová Žluté karty: 0:1 Červené karty: 0:0
Pokutové kopy: 0:0 Diváci: 50

Komentář trenér RMSK (Martin Novotný):

„Utkání s kvalitním soupeřem jsme rozehráli solidně, i když ne úplně podle představ o kombinační hře. Přesto jsme byli poměrně pozorní v obranné fázi a střed hřiště byl spíše v naší moci. Do finální fáze nás však domácí moc nepouštěli. V závěru poločasu domácí „přitlačili na pilu“ a my jsme se štěstím odolali. Začátek druhého poločasu jsme bohužel nezachytili a tak domácí po jednoduchém přechodu otevřeli skóre a v polovině druhého poločasu zvýšili po doražené střele na 2:0. My jsme v tomto utkání bohužel ani jednou neohrozili brankáře domácích a proto jsme nemohli pomýšlet na lepší výsledek. V samotném zápase moc fotbalové krásy k vidění nebylo. Byl to spíše boj…mnohdy více ve vzduchu než po zemi. Nedařilo se nám udržet míč na kopačkách delší časový úsek a rušovité akce si domácí poměrně v klidu pohlídali. Z výsledku i z předvedené hry jsem zklamán…myslím si, že se dalo s tímto soupeřem vytěžit více.“