Datum konání: 24.8.2019 Čas konání: od 11.45 hod. Stadion: MS Nový Bydžov
Sestava RMSK: Jablonovský, Němec, Matoušek, Mates, Čistecký, Slavík (41´Bolger), Zima, Nydrle, Filounek (62´Sirotek), Patka (90´Sedlák), Petr (46´Štoček),
Rozhodčí: Kubec Žluté karty: 0:0 Červené karty: 0:0
Pokutové kopy: Diváci: 52

Komentář trenérů RMSK (Zima,):

„Do prvního mistrovského zápasu na velkém hřišti jsme vstoupili výborně a ve 12 minutě zápasu jsme již vedli 3:0. Poté jsme ovšem díky naší pohrkanosti v zakončení nevyužili další tři vyložené šance. Druhá část poločasu patřila soupeři, který přebral iniciativu a zaslouženě snížil a mohlo být i hůř, ale naštěstí pro nás i kolínští nedokázali proměňovat své stoprocentní šance. Na začátku druhého poločasu soupeř vyrovnal skóre zápasu a tak se začínalo od nuly. I díky střídajícím hráčům jsme poté byli nebezpečnějším mužstvem a to hlavně díky větší bojovnosti a zlepšenému pohybu bez míče. Zápas rozhodl domácí kapitán a autor hattricku Nydrle čtyři minuty před koncem. Pochvala pro celý kolektiv, který bojoval do poslední minuty, i když výkon mužstva nebyl zcela ideální. Ve hře chyběla hlavně mezihra, lepší pohyb bez míče a ani komunikace mezi hráči nebyla ideální. Na některých hráčích byla patrná i značná nervozita z prvního zápasu na výborně připraveném domácím hřišti. „