Datum konání: 24.3.2024 Čas konání: od 12:00hod. Stadion: MS Nový Bydžov
Sestava RMSK: Bartoníček, Dymeš, Pilař, Jíra, Vlach, Stoklasa (50. Janouch), Novák A. (61. Glos), Drusan, Skalický (50. Tér), Rygl J. (41. Tůma), Chára
Rozhodčí: Depeš, Janota, Kuric Žluté karty: 0:0 Červené karty:
Pokutové kopy: Diváci: 80

Komentář trenérů RMSK (Aleš Novák):

„V neděli nás čekal fotbalový svátek v podobě domácího zápasu proti Slavii Praha. Kluky musíme pochválit za první poločas, ve kterém jsme díky obětavému výkonu hráli se super favoritem bez branek. Hosté byli v prvním poločase herně lepší, ale do šancí se moc nedostávali. Škoda, že jsme nedokázali lépe využít dvě velmi dobré brejkové situace. Na začátku druhého poločasu sešívaní ukázali svoji kvalitu a rychle odskočili do tříbrankového vedení. Kluci se snažili zápas zdramatizovat a zaslouženě jsme v 55. minutě snížili na 1:3. Ve snaze vstřelit kontaktní branku jsme otevřeli hru a i díky střídajícím hráčům se začalo hrát od vápna k vápnu. Bohužel naše pološance a standartní situace zůstaly nevyužity. Slavia dokázala využít více prostoru na hřišti a našich zbytečných chyb ke vstřelení dalších branek. Vzhledem k průběhu zápasu je pro nás výsledek příliš krutý.“