U14: RMSK Cidlina NB – Football Talent Academy

Datum konání: 14.10.2023 Čas konání: od 12:00 hod. Stadion:
Branky: Vojtěch Jíra, Kamil Tůma 3x, Adam Novák
Sestava RMSK: Bartoníček, Drusan, Hanzlík (57. Stejskal), Jíra, Kraus (41. Tér), Novák A. (73. Rygl J.), Vlášek, Skalický (41. Tůma), Stoklasa (49. Vlach), Glos (49. Pilař), Dymeš (66. Janouch)
Rozhodčí: Jureček, Kiezler, Buchta Žluté karty: 1:0 Červené karty:
Pokutové kopy: 0:1 Diváci: 50

Komentář trenérů RMSK (Aleš Novák):

„RMSK CIDLINA Nový Bydžov U14 – FOOTBALL TALENT ACADEMY 5:2 (1:0) Do zápasu jsme vstoupili velmi dobře a soupeře jsme dvacet minut téměř nepustili na naši polovinu. Naše aktivita vyústila v úvodní branku, kterou vstřelil v 8. min. z přímého kopu Vojta Jíra. Velká škoda, že jsme z neproměnili další šance, které jsme si vypracovali. Zhruba od 20. minuty převzali aktivitu hosté a svojí typickou kombinační hrou nám připravili několik horkých chvilek. Ve 47. min. se hostům podařilo z brejkové situace vyrovnat na 1:1. S tím se nehodlal smířit Kamil Tůma a třemi góly v rozmezí 10 minut strhl vedení na naší stranu. Hostům se ještě podařilo snížit na 2:4, ale hned vzápětí nám Adam Novák vrátil tří gólové vedení. FTA mohlo zápas ještě zdramatizovat, ale Kevin Bartoníček skvěle chytil penaltu i následnou dorážku. Celkově vzato tedy vydřená, ale zasloužená výhra.“