U14: RMSK Cidlina NB – FC Slovan Liberec

Datum konání: 16.9.2023 Čas konání: od 12:00hod. Stadion:
Sestava RMSK:
Rozhodčí: Žluté karty: Červené karty:
Pokutové kopy: Diváci:

Komentář trenérů RMSK (Aleš Novák):

„RMSK CIDLINA Nový Bydžov U14 – FC Slovan Liberec 1:6 (0:4) Zápas se nám hodnotí těžko, protože podle našeho názoru jsme odehráli nejlepší první poločas v sezóně. Snažili jsme se vysoko napadat rozehrávku soupeře a naší aktivitou nutit soupeře k chybám. To se nám celkem dařilo. Bohužel hosté každou naší sebemenší chybičku v rozehrávce nebo v organizaci hry nekompromisně potrestali brankou. O poločase byl tak na světelné tabuli stav 0:4. Až nám bylo kluků líto, že veškerá energie a snaha, kterou do hry vložili, přišla vniveč. Druhý poločas už se spíše dohrával a za zmínku stojí pouze první ligový gól Matyáše Pilaře, kterým korigoval na konečných 1:6. Možná se budeme opakovat, ale tyto zápasy jsou pro kluky ohromnou školu, kterou si musejí projít, pokud chtějí ve fotbale něco dokázat. Další zápas nás čeká v neděli 24.9. od 12.00 na Bohemians Praha. Zápas jsme odehráli v sestavě: Branský (41 Špígl)– Dymeš, Pilař, Drusan, Hanzlík – Stoklasa (60 Rygl), Tér, Novák A, Novák M (60 Stejskal), Skalický (60 Vlach) – Tůma (41 Jíra) Branka: Pilař“