U14: RMSK Cidlina NB – FC Sellier & Bellot Vlašim

Datum konání: 1.9.2019 Čas konání: od 11.45 hod. Stadion: MS Nový Bydžov
Sestava RMSK: Průcha, Němec, Matoušek, Mates, Čistecký (74´Sajkršmíd), Zima, Nydrle, Filounek (52´Slavík, 64´Dašek), Patka, Sirotek, Schmidt
Rozhodčí: Jiříček Žluté karty: 0:1 Červené karty: 0:0
Pokutové kopy: 4:3 Diváci: 65

Komentář trenéra RMSK (Zima):

„Do utkání jsme nastoupili nekoncentrovaně čehož soupeř ihned v první minutě využil a šel do vedení. Následně se nám podařilo v několika případech vyřešit výborně brejkové situace, kdy po jedné z nich postupoval sám na vlašimského gólmana Čistecký, který byl zastaven jen za cenu faulu. Penalta se ovšem nepískala. Celá situace byla zcela jasná a neodpískání faulu mělo za následek, že celý zbytek utkání byl ze všech stran zbytečně nervozní. Penalta se přeci jen pískala a to po dalším evidentním faulu v pokutovém území na Čisteckého. Penaltu následně bezpečně proměnil Matoušek střelou k tyči. V desáté minutě jsme využili další rychlý protiútok, z kterého poslal náš tým do vedení Patka. Bohužel po zbytek prvního poločasu byl zcela jasně lepším týmem na hřišti ten hostující a jen jejich nemohoucnost v koncovce, výborné zákroky našeho gólmana a naše obrovská obětavost mohla za to, že jsme šli do kabin za stavu 2:1. Druhý poločas jsme hru vyrovnali, neboť se nám oproti prvnímu poločasu podařilo přidržen míč a jít více do kombinace. Soupeř ovšem zaslouženě vyrovnal a tak musely zápas rozhodnout penalty. Z naší pětice se trefili postupně Matoušek, Patka, Sirotek a Němec, jehož penalta byla rozhodující, takže bod navíc zůstal doma. Druhého vítězství si sice ceníme, ale v tréninku nás čeká mnoho práce, protože vítězství bylo spíše ubojované a v naši hře je ještě mnoho chyb. „