Datum konání: 6.9. 2020 Čas konání: od 12h Stadion: MS Nový Bydžov
Branky: Veselý 3, Špás 3, Kymr, Fejfar, Brzek, Schejbal D.
Sestava RMSK: Loner – Kymr (Fanta Já.), Brzek, Schejbal F. (59. Motyčka) – Pilař (41. Jíra), Fejfar, Fanta Jo. (Schejbal D.), Zářecký, Kotal – Veselý, Filip (41. Špás)
Rozhodčí: Hofman Žluté karty: 0:0 Červené karty: 0:0
Pokutové kopy: Diváci: 50

Komentář trenéra Martin Novotný:

„Přiznám se, že jsem podobný průběh utkání ve své kariéře ještě nezažil. Poločasový stav 0:0 a konečný výsledek 10:0…to je možná na zápis do Guinessovy knihy rekordů. Přesto si dovolím tvrdit, že i první poločas byl z naší strany velmi dobrý…jen jsme nedokázali proměnit své šance. Zápas byl od začátku lehce vyhecovaný jak ze stran hráčů, trenérů, ale i od fanoušků…vše ale v udržitelných mezích a jsem rád, že naše převaha se v druhém poločase projevila naprosto dominantním způsobem. Ne vždy je náš tým hladový po dalších gólech při relativně rozhodnutém stavu (např. 3:0), ale tentokrát byla koncentrace a týmový duch na našich kopačkách a hlavně v hlavách až do konce utkání a až do 80té minuty jsme předváděli líbivý, organizovaný a důrazný fotbal.“