Datum konání: 29.8. 2020 Čas konání: od 12h Stadion: Letní stadion Chrudim
Sestava RMSK: Loner – Schejbal F., Brzek, Kotal (41.Podolský) – Motyčka (41.Špás), Fejfar, Jíra, Zářecký (41.Fanta Jo.), Fanta Já. (58.Filip) – Veselý, Schejbal D. (64.Kymr)
Rozhodčí: Lukášek Žluté karty: 0:0 Červené karty:
Pokutové kopy: Diváci: 70

Komentář trenéra Martin Novotný:

„V utkání s tradičním soupeřem jsme sehráli velmi dobré utkání. Věděli jsme o kombinační a ofenzivní síle domácích, kde nám dělal problémy zejména rychlý a technicky výtečně vybavený Kumpan. Hra se však po celý první poločas přelévala z jedné strany na druhou a celkově to byl fyzicky velmi náročný zápas i s ohledem na velikost hřiště a mokrý terén. Nevyšel nám úvod druhé půle, kde jsme měli problém s organizací a byli v této fázi utkání pomalejší a málo důrazní, čehož soupeř využil k navýšení vedení na 3:0. Přesto se náš tým opět v závěru zvedl, většina hráčů odvedla výkon na hranici možností a kromě snižující branky jsme měli ještě poměrně dost času i možností s konečným výsledkem pohnout ke kladnějším hodnotám. S trenéry domácích jsme se shodli, že utkání mělo vysokou divizní úroveň a právě takováto tvrdá, vyrovnaná a lehce vyhecovaná utkání dávají klukům do budoucna hrozně moc jak po fyzické, tak mentální stránce, což bude v tomto věku jeden z rozhodujících faktorů. Věřím, že v následujících zápasech budeme ještě více přímočaří směrem dopředu a trochu produktivnější v koncovce.“