U14: FA Jablonec nad Nisou – RMSK Cidlina NB

Konečný výsledek: 3:2 Poločas: 2:2
Datum konání: 7.10.2023 Čas konání: od 12:00hod. Stadion: Mšeno – Jablonec nad Nisou
Branky: Novák Adam, Kraus Jan
Sestava RMSK: Špígl, Drusan, Hanzlík, Pilař, Jíra, Glos, Novák A., Kraus, Dymeš, Stoklasa, Skalický
Rozhodčí: Žluté karty: Červené karty:
Pokutové kopy: Diváci: 30

Komentář trenérů RMSK (Aleš Novák):

„FK Jablonec nad Nisou – RMSK CIDLINA Nový Bydžov 3:2 (2:2) Podle našeho názoru zbytečná prohra. První poločas byl vyrovnaný a možná jsme byli o něco málo lepší. Na rychlý gól domácích ze 4. minuty jsme dokázali odpovědět ve 20. minutě hezkou kombinací Krause s Adamem Novákem a druhý jmenovaný vyrovnal na 1:1. I na druhý gól domácích jsme našli odpověď, když těsně před odchodem do kabin potrestal chybu Jablonce Honza Kraus. Věřili jsme, že gól do šatny nám zvedne sebevědomí a ve druhém poločase zvrátíme vývoj zápasu na naší stranu. Bohužel opak byl pravdu, přestala se nám dařit kombinace a soupeř měl více ze hry. Přesto jsme mohli jít do vedení, ale samostatný nájezd Skalického z poloviny hřiště gólem neskončil a tak přišel v 65. minutě trest v podobě vítězného gólu Jablonce.“