Datum konání: 23.3.2024 Čas konání: od 10h Stadion: UMT Slávie Praha
Branky: 2x Trč, 2x Kunc, Drobný, Gaubmann, Kvasnička
Sestava RMSK: Kruliš-Blažek, Drobný, Gaubmann, Kánský, Kareš, Kunc, Kvasnička, Pěnička M. Pěnička O., Píša, Syřiště, Veinlich, Šmejda, Trč, Vobořil, Fábera(B)
Rozhodčí: F.Sklenář Žluté karty: 0:1 Červené karty: 0:0
Pokutové kopy: 0:0 Diváci: 50

Komentář trenéra RMSK (David Rakouš):

„Velká škoda, že jsme hned v úvodu utkání neproměnili 3 vyložené šance a tím ztratili psychickou výhodu. Slávia se poté začala dostávat do šancí a 2 z nich dokázala do konce 1.třetiny proměnit. Po přestávce jsme postupně dotahovali náskok domácích, dokonce se nám podařilo srovnat v 50.min na 4:4. Zápas se zlomil v 55.min, kdy jsme kvůli chybám v defenzívě, během jedné minuty vyloženě darovali Slávii 2 branky. Škoda ještě některých neproměněných šancí ve 3.třetině, kdy jsme ještě nastřelili brankovou konstrukci a rozhodčí nám neuznal gól. Slávisté si poté už konec zápasu pohlídali a zaslouženě zvítězili. Slávie prokázala obrovskou kvalitu, ve hře s balónem, kdy po přijímání přihrávek a dobrém prvním dotyku přecházeli okamžitě do rychlosti. Svojí výstavbou hry od brány, v které jim úžasně pomáhal svojí kvalitou a sebevědomím domácí brankář nás dokázali přečíslovat hlavně v křídelních prostorech. Každému dni v životě můžeš dát šanci, aby se stal výjimečným‼️ Chtěl jsem dopřát všem klukům silný emoční zážitek a náboj. Protože zápasy proti Spartě a Slávii jsou vždy určitým svátkem pro každého hráče. Některým chlapcům můžou otevírat cesty k dalším posunům v jejich fotbalové kariéře, plněním si dětských fotbalových snů a nebo naopak někteří hráči už nemusí znovu takový zápas zažít. Toto prohrané utkání beru sebekriticky na sebe, neboť jsem si prosadil, aby mohl na tento zápas odcestovat celý 18ti členný kádr a každý z kluků, kteří se poctivě připravují 3x týdně v tréninkovém procesu, mohl alespoň na chvilku zažít atmosféru takového utkání. Což se nakonec projevilo v tempu utkání a intenzitě z naší strany.“