Datum konání: 16.3.2024 Čas konání: od 12:30 Stadion: UMT Kobylice
Branky: 4x Pěnička Ondřej, 3x Šmejda, 2x Kunc, 2x vlastní, 1x Kvasnička
Sestava RMSK: Kruliš, Blažek, Drobný (K), Horák, Kunc, Kareš, Kvasnička, Pěnička Ondřej, Pěnička Matěj, Píša, Syřiště, Trč, Veinlich, Fábera, Šmejda
Rozhodčí: V.Ižol Žluté karty: 3:2 Červené karty: 1:0
Pokutové kopy: Diváci: 50

Komentář trenéra RMSK Davida Rakouše:

„Na rozdíl od zápasu v MB, nám tentokrát vyšel skvěle vstup do utkání, kdy se nám vyplatila snaha o agresivní napadání rozehrávky soupeře, umocněné dobrým dostupováním. Tato naše snaha přinesla ovoce a po 20 min. jsme vedli 4:0.Trochu komplikace nastala na konci první třetiny, kdy se soupeři 2 slepenými góly podařilo vrátit do utkání. Zbylé 2 třetiny byl spíše boj se spoustou soubojů. Pozitivní bylo, že jsme vždy po obdržené brance dokázali znovu zareagovat a skoro po většinu utkání jsme si dokázali udržovat 3 až 4 brankový náskok. Velká pochvala všem hráčům za pracovitost, kdy se se dokázali srovnat s fyzicky vyspělejšími hráči soupeře.“