Datum konání: 27.3.2024 Čas konání: od 15:30 Stadion: Hlušice
Branky: Veinlich, Pěnička O., Šmejda, Kvasnička (P), Trč
Sestava RMSK: Kruliš- Blažek, Drobný(K), Horák, Kunc, Kvasnička, Pěnička O., Pěnička M., Píša, Šmejda, Trč, Veinlich
Rozhodčí: S.Vízek Žluté karty: 1:0 Červené karty: 0:0
Pokutové kopy: 1:0 Diváci: 50

Komentář trenéra RMSK (Davida Rakouše):

„Hororový začátek, pohádkový konec. Takto bych definoval průběh utkání s Pardubicemi. V úvodu utkání jsme nebyli dobře nastaveni, dali jsme soupeři příliš mnoho prostoru pro kombinaci, čehož Pardubice mistrně využili a jejich hráč (A.Svoboda – za mně asi nejlepší fotbalista v této soutěži) nás 3x ztrestal a po 8min jsme prohrávali 0:3. Naštěstí po této ledové sprše jsme se nesesypali a ve zbytku 1.třetiny se nám podařilo s favoritem vyrovnat hru.O přestávce jsme si rozebrali chyby a hlavně jsme klukům kladli na srdce, že musíme rychleji dostupovat, zlepšit pohyb a být důraznější v osobních soubojích. Což jsme si také přenesli do zápasu a 2.třetina patřila jednoznačně nám, když jsme Pardubice přehráli 4:1. Úvod 3.třetiny byl vyrovnaný, s šancemi na obou stranách. Branku se podařilo vstřelit nám a poprvé v utkání jsme šli vedení. Poté nás soupeř zatlačil na naší polovinu, ale jejich závěrečný nápor jsme už ustáli i díky dobrým zákrokům našeho brankáře, který nás v závěru podržel. Pardubice byli fotbalovější, naši kluci podali skvělý bojovný a hlavně týmový výkon.“