Datum konání: 23.10.2021 Čas konání: od 10.00 h Stadion: Hlušice
Sestava RMSK: Strnad, Dvořák, Dvořáček, Trejbal, Vlášek, Kloutvor, Dymeš, Zima, Šmejda, Reil, Jurička, Baťka, Steklý
Rozhodčí: Novák Žluté karty: Červené karty:
Pokutové kopy: Diváci:

Komentář trenéra RMSK (Zima):

„Do zápasu jsme vstoupili s přílišným respektem. Nevěřili jsme si při hře jeden na jednoho a v některých herních situacích jsme se zbytečně zbavovali míče, z čehož pramenily zbytečné ztráty. Soupeř potrestal naši pasivitu a ujal se dvoubrankového vedení. Až za tohoto stavu jsme začali hrát bez respektu, kdy jsme soupeři ztížili jejich kombinaci včasným dostupováním. Druhou třetinu přišlo z naší strany další zlepšení, kdy jsme dokázali v některých pasážích zápasu přinutit soupeře k chybám a vytvořit si i brankové příležitosti. Po druhé třetině se do kabin odcházelo za stavu 2:5, což byl pro nás vzhledem ke kvalitě soupeře příznivý výsledek. Třetí třetina se nám ovšem hrubě nepovedla. Naše šance zůstaly nevyužity a soupeř každé naše sebemenší zaváhání trestal. I přes konečnou jasnou prohru jsem viděl i u našeho týmu mnoho pozitivních věcí. Škoda jen, že ne všichni naši kluci dokázali v tomto těžkém zápasu předvést svoje maximum. Gratulace soupeři k výhře a za předvedený výkon. S takto těžkým soupeřem jsme se v soutěži doposud nesetkali. „