Datum konání: 16.9.2018 Čas konání: od 14.00 hod. Stadion: Hlušice
Sestava RMSK: Jablonovský, Mates, Sobotka, Slavík, Šafařík, Čistecký, Nydrle, Matoušek, Zima, Veselý, Zákravský, Viták
Rozhodčí: Stejskal Žluté karty: 2:0 Červené karty:
Pokutové kopy: Diváci: 80

Komentář trenérů RMSK (Zima, Jablonovský):

„Do utkání jsme vstoupili velmi aktivně a soupeře jsme celou první třetinu přehrávali, z čehož pramenily i vytvořené gólové příležitosti. Z těmi jsme ovšem ve většině případech naložili bídně, a tak místo výrazného vedení jsme šli do přestávky pouze s vedením 1:0. Na začátku druhé třetiny jsme neproměnili další gólové příležitosti a přišel trest z kopaček lepšících se hostů, kteří využili své dva brejky a otočili vývoj utkání, ale i celkový vývoj hry. Tento moment otřásl psychikou většiny našich hráčů, kteří si přestali plnit své povinnosti vůči týmu, čehož soupeř dokázal využít a každou naši chybu nemilosrdně trestal. V poslední třetině přišlo ze strany našeho týmu ke zlepšení ve hře, ale opět jsme nedokázali proměňovat vyložené šance. Dnes to do branky soupeře prostě nepadalo a to i díky výbornému výkonu kolínských gólmanů.“