Datum konání: 23.8.2018 Čas konání: od 10.00 hod. Stadion: Bozkov
Branky: Matoušek 4,Čistecký, Viták, Slavík, Filounek, Sedlák
Sestava RMSK: Jablonovský, Šafařík, Mates, Veselý, Sobotka, Zákravský, Viták, Zima, Nydrle, Matoušek, Filounek, Slavík, Kohout, Dašek, Sedlák, Čistecký,
Rozhodčí: Čistecký Žluté karty: Červené karty:
Pokutové kopy: Diváci: 50

Komentář trenérů RMSK (Zima, Matoušek, Jablonovský):

„Na soustředění do Bozkova za námi přijeli kluci z FK Jablonec U13, kteří patří ve své věkové kategorii ke špičce v ČR. Hrálo se systémem 7+1 na půlce hřiště a hrací doba byla 3 x 30 min. Naši kluci odehráli i přes prohru velmi povedené utkání. V první třetině měl na začátku více ze hry favorit utkání, kdy držel více míč a lépe kombinoval. Tato převeha však netrvala příliš dlouho, protože naši kluci se dokázali rychlejší a důraznější hře soupeře přizpůsobit a hru vyrovnat. Tomu odpovídá i výsledek první třetiny 3:2 ve prospěch jabloneckých. Trenérům však udělala největší radost druhá třetina, kdy jsme dokázali soupeře dokonce přehrávat a to hlavně v ofenfivě. Škoda jen obdržených gólů z jabloneckých brejků a střel z dálky. Výsledek druhé třetiny 5:4 však odpovídal dění na hřišti. Třetí třetinu byl lepší celek jabloneckých, jehož trenér měl k dispozici 24 hráčů, což vedlo k jejich menší únavě. Kluky musíme za odehraný zápas pochválit a to zejména za jejich týmové pojetí. Samozřejmě, že je dále na čem pracovat a proto jdeme za chvíli nacvičovat využití křídelních hráčů ve hře atd.“