U13: RMSK Cidlina NB – FC Slovan Liberec

Datum konání: 23.9.2023 Čas konání: od 10h Stadion: MS Chlumec nad Cidlinou
Branky: Trč, Kvasnička, Novotný (vlastní), Kunc
Sestava RMSK: Kruliš, Blažek, Drobný(K),Fábera, Gaubman, Horák, Kareš, Kunc, Kvasnička, Pěnička Matěj, Pěnička Ondřej, Syřiště, Šmejda, Trč
Rozhodčí: Matěj Mervart Žluté karty: 1:0 Červené karty: 0:0
Pokutové kopy: 0:1 Diváci: 40

Komentář trenéra Davida Rakouše:

„Trochu se nám opakoval scénář z Plzně, z naší strany solidní vstup do zápasu. V úvodu si vytváříme 2 vyložené šance, bohužel znovu nejsme v těchto situacích úspěšní. Soupeř trestá v následujících minutách nekompromisně každé naše sebemenší zaváhání ( hrubé individuální chyby jednotlivců, nulovou komunikaci, špatnou součinnost v defenzivě – vzájemné zajišťování, propadávání při ztrátě balónu a hře 1:1….). Pohodlně si vytváří větší gólový polštář ( 0:6) a o osudu utkání je prakticky rozhodnuto. Do druhé třetiny jsme udělali změnu na postu brankáře, což má za následek zlepšení komunikace v zadních řadách. Daří se nám též mnohem lépe přistupovat k hráčům, kteří přijímají balón a naším zlepšeným pohybem bez míče sehráváme s Libercem vyrovnanou 2. třetinu ve které vítězíme (3:2) a korigujeme na celkových (3:8). Do 3. třetiny vstupujeme s odhodláním, pokusit se utkání ještě více zdramatizovat. Ale veškeré naše plány hatí hned v úvodu opět 2 velice laciné branky, které nás definitivně posílají psychicky na dno a Liberec už po zbytek zápasu dominuje. Soupeři gratulujeme k zasloužené výhře a nám nezbývá nic jiného, než s hlavou vztyčenou‼️ dál pracovat poctivě v tréninku a v následujících utkáních se snažit minimalizovat chyby (ať už jsou to chyby individuální nebo týmové, které nás dlouhodobě srážejí).“