Datum konání: 15.9. 2019 Čas konání: od 10.00 Stadion: areál Hlušice – tráva
Branky: Veselý 2, Filip, Fanta Jáchym, Fejfar, Urban
Sestava RMSK: Loner – Fanta Já., Fanto Jo., Motyčka, Kymr, Novák, Podolský, Pilař, Urban, Filip, Kotal, Fejfar, Veselý
Rozhodčí: Junek Žluté karty: 0:0 Červené karty: 0:0
Pokutové kopy: Diváci: 40

Komentář trenérů RMSK (Martin Novotný, Radek Kareš):

„Úvod utkání nám vyšel skvěle a z první akce se nám podařilo skórovat. I nadále jsme byli aktivnější ve velmi svižném tempu, o který se starala obě mužstva. Postupem času se soupeř dostával do hry a v závěru první třetiny byl aktivnější. Druhá část byla o poznání klidnější a míč jsme tentokrát kontrolovali spíše my, ale šance se oproti první části objevovaly na obou stranách méně. Soupeře dostal do hry gól prakticky v poslední vteřině druhé části (v tuto chvíli 3:2) a závěrečná třetina byla opět ukázkou bojovnosti a nasazení na obou stranách. Hlinsko se tlačilo za vyrovnáním…nám se podařilo proměnit rychlé protiútoky a klukům ve velmi pohledném, tvrdém, ale férovém utkání bylo odměnou vítězství s kvalitním soupeřem. Pochvalu zaslouží všichni kluci…bylo to týmové pojetí a v tom je určitě naše velká síla. „