U13: RMSK Cidlina NB – Akademie České Budějovice

Datum konání: 9.9.2023 Čas konání: od 12:00 h Stadion: Chlumec nad Cidlinou
Sestava RMSK: Kruliš, Drobný, Gaubman, Horák, Kareš, Kunc, Kvasnička, Pěnička Matěj, Pěnička Ondra, Syřiště, Šmejda, Trč, Vobořil
Rozhodčí: Štastný Žluté karty: 0 Červené karty: 0
Pokutové kopy: 0 Diváci: 66

Komentář trenéra RMSK (David Rakouš):

„Po dvou nezvládnutých MU, jak herně, tak výsledkově, se Slávií a Pardubicemi jsme tentokrát chtěli rapidně zlepšit hlavně vstup do utkání, důraz v osobních soubojích, větší odvahu ve hře 1:1 a koncentraci po celou dobu utkání. Jsme velmi rádi, že kluci tentokrát hlavně v prvních 2.třetinách podali velmi dobrý výkon a do puntíku splnili vše, co jsme si v průběhu týdne a před zápasem řekli, že bychom měli zlepšit. V prvních 2.tretinách se nám dařilo s Českými Budějovicemi držet krok a utkání bylo zcela vyrovnané. Až ve třetí třetině, kdy nám pomalu docházely síly, se soupeři utkání podařilo zlomit na svoji stranu. Toto ale byla prohra se vztyčenou hlavou, kluci dřeli, bojovali a většina si jich sáhla až na dno. Tímto stylem (vysoké tempo zápasu, aktivní napadání rozehrávky soupeře) se chceme prezentovat i v následujících zápasech, bez ohledu na to, s jakými soupeři budeme hrát. Níže komentář trenéra Budějovic : J.Vlček : Dnešní zápas byl zatím nejtěžší v sezóně, soupeř nás překvapil svou bojovností a rychlým přechodem do útoku. My jsme se nemohli dostat do zápasu – sice jsme měli více ze hry, ale nedařilo se nám proměňovat šance. Teprve v poslední třetině jsme soupeře přehráli a dovedli zápas do vítězného konce. Kluci zaslouží pochvalu za bojovnost a trpělivost. „