U13: FC Viktoria Plzeň – RMSK Cidlina NB

Datum konání: 17.9.2023 Čas konání: 11:00h Stadion: Plzeň, 33.ZŠ UMT
Branky: 3xTrč, 2x Pěnička Ondřej, Blažek, Šmejda, Kunc, Kvasnička, Horák
Sestava RMSK: Kruliš, Blažek, Drobný(K),Horák,Kareš,Kunc,Kvasnička,Pěnička Ondřej, Pěnička Matěj, Šmejda,Trč,Vobořil
Rozhodčí: Ehm Michal Žluté karty: 0:2 Červené karty: 0:0
Pokutové kopy: 1:2 Diváci: 69

Komentář Trenéra RMSK (Rakouš David):

„Měli jsme dobrý vstup do utkání, kdy jsme se dostali do 2 vyložených šancí, které ale neproměňujeme a soupeř se následně po chybách v naší defenzivě dostává velmi snadno do 4 brankového vedení. Zbytek 1. třetiny se nám daří dostat zpátky do zápasu a korigujeme stav na 5:3. V úvodu 2.třetiny dotahujeme na rozdíl jedné branky( 6:5). A následně spalujeme vyloženou šanci, která by znamenala vyrovnání. Bohužel neproměňujeme a z následného protiútoku inkasujeme a poté dostáváme další 2 laciné góly a soupeř nám znovu odskakuje. Velká pochvala za 3.třetinu, že to kluci nezabalili a bojovali do poslední minuty. Věříme, že se tým zvedá a pokud se v budoucnu vyvarujeme laciných branek dostaví se i výsledky v podobě výher.“