Datum konání: 25.8. 2019 Čas konání: od 10.00 Stadion: MS Svitavy, tráva
Branky: Fejfar 2, Urban 2, Fanta Jáchym, Motyčka, Kymr
Sestava RMSK: Loner – Fanta Já., Fanto Jo., Motyčka, Kymr, Novák, Podolský, Pilař, Urban, Filip, Brzek, Fejfar
Rozhodčí: Mach Žluté karty: 0:0 Červené karty: 0:0
Pokutové kopy: Diváci: 40

Komentář trenérů RMSK (Martin Novotný, Radek Kareš):

„První utkání sezóny mělo poměrně slušnou úroveň, o kterou se postaraly oba týmy. Domácí byli aktivní v první třetině a po 30ti minutách byl pro nás výsledek 2:1 milosrdný. V prostřední části hry se nám podařilo vstřelit rychle tři branky a až do konce zápasu jsme měli mírně navrch v podobě držení míče. Domácí přesto stále hrozili z jednoduchých akcí a i štěstí stálo dnes při nás, když nás zachránila 4x branková konstrukce. Nutno dodat, že i my jsme 2x trefili tyč. V utkání výborně zachytal Štófa Loner a tým odvedl solidní práci v podobě nasazení. Uvidíme jak se nám bude herně dařit v následujících zápasech…určité návyky z tréninku se začínají v zápase projevovat, ale stále je na čem pracovat.“