U13: FC Hradec Králové – RMSK Cidlina NB

Datum konání: 28.5.2022 Čas konání: od 10.00 hod. Stadion: Háječek
Sestava RMSK: Strnad, Trejbal, Dvořáček, Kloutvor, Zima, Šmejda, Dymeš, Reil, Vlášek, Mlynář, Jurička
Rozhodčí: Žluté karty: Červené karty:
Pokutové kopy: Diváci:

Komentář trenéra RMSK (Zima):

„V první třetině jsme drželi se soupeřem krok i skóre, kdy jsme odcházeli ze hřiště za stavu 1:1. Dařilo se nám včas dostupovat hráče soupeře, a tak jsme mu nedávali příliš prostoru pro kombinaci a zakončení. Navíc jsme podnikali velmi nebezpečné protiútoky, ze kterých jsme si vytvořili velmi dobré příležitosti ke vstřelení branek. Bohužel naše špatná efektivita v zakončení a neochota některých hráčů pracovat pro tým po celý zápas nám nedovolili, aby jsme po první třetině zaslouženě vedli a na tuto v dalších dvou třetinách zápasu navázali. Zbytek zápasu, tak byli zcela jasně lepší domácí hráči, kteří si dokráčeli pro zasloužené vítězství. Pochvala klukům za první třetinu a dohrání konce zápasu se vztyčenou hlavou.“