Datum konání: 14.10.2023 Čas konání: od 15:00 Stadion: ZŠ Mozartova, Jablonec
Branky: 2x Kunc, 2x Kvasnička, Trč, Horák, Šmejda
Sestava RMSK: Kruliš, Blažek, Drobný, Gaubman, Horák, Kunc, Trč, Kvasnička, Pěnička Matěj, Pěnička Ondřej, Syřiště, Šmejda, Vobořil
Rozhodčí: Filip Kotrbanec Žluté karty: 2:1 Červené karty: 0:0
Pokutové kopy: 0:1 Diváci: 100

Komentář Trenéra Davida Rakouše:

„Na další MU jsme zavítali do Jablonce, kde nás přivítalo deštivé počasí. Dobrý vstup do utkání, kdy se hned ve 2. min ujímáme vedení, bohužel hned z protiútoku soupeř ještě v téže minutě srovnává. Poté se hra přelévala z jedné strany na druhou, kdy si obě mužstva vytváří několik šancí a vyrovnaná 1. třetina nakonec končí smírně 2:2. Druhá třetina si troufám říct, že patřila nám. Rychle jsme napadali a dařilo se nám získávat hodně míčů v blízkosti branky soupeře. Přehrávali jsme Jablonec ve středu hřiště a vybudovali si náskok 3 branek. V úvodu 3. třetiny jsme byli pod tlakem, ale ustáli jsme to a postupem času jsme opět vyrovnali hru a utkání jsme dovedli do vítězného konce. Chválíme všechny hráče, kteří nastoupili, včetně velmi dobře chytajícího brankáře. Kluci po celé utkání předvedli velmi dobrý výkon do defenzívy a snažili se o kombinační hru. Musíme též vyzdvihnout dobré zvládnutí standardních situací, ve kterých měl soupeř jasnou výškovou převahu. Zasloužené vítězství, které nás snad nakopne i do dalších zápasů v závěru podzimu.“